Cart 0
 
 

Šermiarske show

SEM pôjde 50-slovný úvod do stránky šermiarske show, čiže asi takto dlhý ako sú tieto nakopírované vety. SEM pôjde 50-slovný úvod do stránky šermiarske show, čiže asi takto dlhý ako sú tieto nakopírované vety. SEM pôjde 50-slovný úvod do stránky šermiarske show, čiže asi takto dlhý ako sú tieto nakopírované vety.

Máte záujem o naše služby? Ozvite sa nám kliknutím na tlačidlo nižšie.

 
DSC_3002-Edit.jpg

O našom šerme

Naše šermiarske show: Mythos | Očistec | Vikingovia | Landsknechti | Škola šermu | Žoldnierska jednotka | Prezentácia palných zbraní

Alfou a omegou každého šermiarskeho spolku sú šermiarske show. Nie je tomu inak ani u nás v Agentúre Hector. Náš repertoár je široký a pri jednej téme zďaleka nekončí. V našich vystúpeniach vás zoberieme do mrazivej doby Vikingov či tajomných gréckych bájí. Necháme vás vyskúšať si tvrdý výcvik rannostredovekej delostreleckej jednotky, zažijete pestrofarebnú parádu našich Landsknechtov, alebo si s nami v rytme bubnov zapochodujete vo veľkých vojenských formáciách.

Zabavíme divákov všetkých vekových skupín - ako školákov, ktorých dá “do laty” náš delostrelecký kapitán, tak aj starších, ktorý zataja dych pri šermiarsko-akrobatických kúskoch. No a najradšej bavíme rodiny s deťmi, kde vidíme detskú radosť rovnako v očiach rodičov ako aj ich ratolestí. A táto radosť nám pripomína, prečo sme vlastne so šermom sami začali.

Tri princípy nášho šermu

Predtým, ako vám predstavíme naše šermiarske show, pozrite si na čom staviame každé naše vystúpenie.

poctivy-serm-hector.jpg

1. Poctivý šerm

Sme fajnoví, šerm je fajnový, už neviem čo písať, bla bla, nekonecny text ktory musi zabrat aspon 5 riadkov, uz sa tesim ako si dnes dame saunu a aj ez vikend bude dobre pocasie tak sa pojdem bajkovat a porazime bratislavskych hipsterov, budu plakat a my sa budeme smiat. A uz sa blizim ku koncu 5. riadku takze toto by snad aj mohlo stacit.

DSC_3100.jpg

2. Dobové reálie

Citame historicke knizky a šijeme všetko podla nich. Vsetci sme fajnovo obleceny, jeden nosi to a druhy zase tohle a vsichni dohromady udelame udelame moc moc dobre vystupenie a show aj šou aj nám to uverite a aj odidete domov s dusou pookriatou a modzgom povznesenym nasou krasnou snahou zachovat praslovanske tradicie bodka.

zabava-sermiarska-show.jpg

3. Zábava

Vsetko je super, ale ked sa publikum nebaví tak je zle, preto nech akokolvek dobre sermujeme, vzdy je tam priestor na trochu srandy. Vynimkou je Ocistec a Mythos na ktorych sa len plače. Najviac plače lukas vidlicka lebo mu nikdy nechce horiet ten piesok co si vzdy sype do tych dvoch nadobiek na ocistec a este place reto ze sa prilis skoro ozenil.

Zaujali vás naše šermiarske show? Radi by ste niečo z nášho umenia videli na svojej akcii? Ozvite sa nám kliknutím na tlačidlo nižšie a spolu určite niečo vymyslíme.