Mestské slávnosti

Naša agentúra prispela alebo kompletne zastrešila množstvo mestských slávností na Slovensku, v Čechách a Rakúsku. Práve s týmto typom podujatí sme začínali a preto sa v tejto téme cítime ako ryby vo vode. Či už ide o výročie prvej písomnej zmienky malej dediny, alebo masívne oslavy detského dňa mesta Linz, pre ktoré kreujeme kompletný program zhruba pre 100 000 ľudí. Náš tím je pripravený.

Máte záujem o naše služby? Ozvite sa nám kliknutím na tlačidlo nižšie.

historicke-slavnosti.jpg

Mestské slávnosti od a po Z

Naša spolupráca na tomto type podujatí môže byť rôzna. Podujatie vieme zastrešiť kompletne, od scenárovej prípravy, cez programovú časť, obrovské kulisy, sprievody až po bezpečnosť a utilitárne zázemie osláv (toalety, zábrany, sprchy).

Na oslavách vieme zabezpečiť historickú časť programu, jeho časť, zorganizovať vám dobový sprievod, či vymyslieť historickú show na mieru, ktorej súčasťou môžu byť naše kone, desiatky ľudí, postavy historických osobností, akrobati a podobne. Vieme vám pripraviť tie pravé kulisy, aby vaše podujatie vyzeralo ako zo stredoveku, ako prepychový hradný dvor, či ako scéna z Pirátov z Karibiku. Fantázii sa medze nekladú.

mestske-slavnosti.jpg

Neviete si rady? Nechajte kreatívu na nás

Oslavuje vaše mesto prvú pisomnú zmienku, navštívila ho v niektorom roku významná osobnosť? Chcete si poctiť udelenie privilégií, spustenie prvého banského stroja, husacieho kráľa či rozbitie berlínskeho múru a neviete ako? Akou novou a kreatívnou formou?

Nechajte to na nás.

V našom tíme pracujú historici aj kunsthistorici. Im zveríme prípravu podkladov. Tie následne naši programoví kreatívci použijú na nachádzanie spôsobu, ako historické udalosti čo najpútavejšie priblížiť súčasnému publiku.

mestske-historicke-slavnosti.jpg

Referencie

Za roky našej práce sme získali veľké množstvo referencií a partnerov, na ktorých sa vieme spoľahnúť. Okrem desiatok samostatných slávností stojí naše renomé na pleciach dlhodobej spolupráce s mestami Trnava, Holíč, Bratislava, Hainburg (AT) , Linz (AT), Viedeň (AT), Žužemberg (SL) či Koprivnica (HR).

Podieľame sa na programoch pre viaceré Oblastné Organizácie Cestovného Ruchu (Bratislava, Senica, Holíč, Trnava). Naše služby pravidelne využívajú renomované múzeá a inštitúcie (Slovenské Národné Múzeum, Heeresgeschichtliches Museum Wien, Kremnické múzeum, Familienbund Österreich).