Cart 0
 

Ohnivý drak

Videli ju. Zase ju videli. Strašná ozruta. Pekelná beštia s dlhým chvostiskom, ktorá snáď Luciferovi z reťaze utiekla. Príšera chŕliacia síru a oheň.

Ale nie, nebojte sa. To je len naša dračica Elza. Pobehala s nami už nejedno vystúpenie a teší sa kedy znova vylezie z jaskyne.

Máte záujem o vystúpenie nášho draka? Ozvite sa nám kliknutím na tlačidlo nižšie.

drak-cover.jpg

O drakovi

Naše bejby má 7 metrov. Takže ak by ste ju chceli u vás privítať, myslite na dostatočnú prístupovú cestu a backstage. Dokáže chŕliť dym a plamene ohňa. V prípade potreby vie aj prehovoriť. Dračicu Elzu obsluhuje zvnútra jej útrob jeden človek, ktorého vraj prehltla už veľmi dávno. Dračica navyše potrebuje ďalších dvoch ľudí. Keďže je to naozaj ťažká dáma, jej účinkovanie má vždy obmedzený časový limit. Vystúpenie je preto kratšie, ale o to pútavejšie.

DSC_8129.jpg

drak pre každú príležitosť

Elza sa rada predvádza. Raz ako veľký zlý drak, inokedy ako milé dráča. Môže tiež vystúpiť s našimi koňmi v rytierskom turnaji. Rada sa však ukazuje aj sama. Na detských dňoch, v čarovných lesoch, na festivaloch, v rozprávkach a v reklamách. Máte vlastný príbeh? Naša hviezda v ňom rada vystúpi

DSC_8147.jpg

Feature 2

The following is placeholder text known as “lorem ipsum,” which is scrambled Latin used by designers to mimic real copy. Aliquam bibendum, turpis eu mattis iaculis, ex lorem mollis sem, ut sollicitudin risus orci quis tellus. Aliquam bibendum, turpis eu mattis iaculis, ex lorem mollis sem, ut sollicitudin risus orci quis tellus.

DSC_8152.jpg

Prekvapenie čoskoro

Elza v našej Agentúre Hector žije už roky sama. No to sa čoskoro zmení. Nakoľko sa nám draci veľmi páčia, chystáme pre Elzu malé prekvapenie. V máji očakávame príchod jej brata. Zatiaľ o ňom nemôžeme prezradiť veľa, ale o jeho minulosti kolujú hrôzostrašné chýry.