Historické festivaly


Festivaly sú pre nás asi tou najkomplexnejšou výzvou, ktorú však každoročne radi prijímame. Na Slovensku sa nám podarilo vybudovať dva festivaly s dlhodobou tradíciou pod značkami Stredovek pod hradbami v Trnave a Rotenstein na prekrásnom Holíčskom zámku. Nebudeme vám tvrdiť, že sú najväčšie alebo najlepšie. Príďte sa pozrieť sami a urobte si obraz. Dávame do toho všetko a tieto dobové festivaly sú do posledného detailu pod našou taktovkou.

Máte záujem o naše služby? Ozvite sa nám kliknutím na tlačidlo nižšie.

rytiersky-festival-rotenstein.jpg

Spravíme vám festival

Naše skúsenosti nám umožnili už viac krát zorganizovať festival na kľúč. Po dohode s klientmi zastrešíme kompletnú prípravu a priebeh festivalu.

Začneme pri takej podstatnej drobnosti, ako je kreatívny názov festivalu a pokračujeme cez zameranie a koncepciu programu, cez tvorbu webu, reklamnej stratégie a jej realizácie, až po zháňanie partnerov.

Zabezpečíme kompletný hasičský, zdravotnícky, bezpečnostný, parkovací a organizačný tím.

Pod našu podporu tiež spadá preprava materiálu, ľudí aj zvierat. Nemôžeme zabudnúť ani na poctivé gastro zóny, technické a zvukové zabezpečenie, toalety a sprchy, či historické stavby, sedenia a tribúny.

Toto všetko by samozrejme nebolo možné bez samotného programu, jeho organizácie a moderovania. Pri moderátoroch sa ešte zastavíme. Akciu vieme uvádzať v 4 jazykoch: Slovenčina, Angličtina, Nemčina ba ani Francúzština nám nerobia problémy. Naši štyria moderátori sú nielen zábavní, ale aj odborne zdatní a v dobových podujatiach sú ako ryby vo vode. Návštevníkov festivalu očaria drsnou krásou histórie. Spoľahnite sa na nás.

A čo na záver? Z festivalu vieme vyhotoviť propagačné a reporážne fotky a videá. Aby tie najsilnejšie zážitky návštevníkov a divákov žili a pripomínali sa aj po konci akcie.

Rytiersky festival Rotenstein

Rotenstein sme od jeho vzniku profilovali ako náš najväčší festival.Nesmie na ňom chýbať program s koňmi, grandiózny rytiersky turnaj a tie najlepšie predstavenia, vystúpenia a performance. Celý rok snováme plány ako tento festival vyšpičkovať a inovovať. Ten výsledný dojem nám za to všetko stojí.

Rotensteinu vždy patrí posledný májový víkend. O Rotensteine by sa dalo písať veľa, ale vy radšej kliknite na obrázok vyššie a pozrite si video o tomto festivale. Ak hľadáte viac informácií, určite si pozrite webstránku tohto famózneho festivalu.

Stredovek pod hradbami

Festival organizujeme ako doprovodný program Tradičného Trnavského Jarmoku. Stany, tábory a historický program vyplnia stredovekú priekopu mestského opevnenia. Pravidelne návštevníkom ponúkame prierez 1000 ročnej európskej histórie vojenstva. Hoci je festival obrovský, má komorný charakter, ktorý umocňujú niekoľkostoročné stromy v parku. Aj tento festival každoročne hostí veľké množstvo skupín, kaukliarov, akrobatov či hudobníkov.

Spravte si pekný deň v Trnave a navštívte jarmok aj Stredovek pod hradbami naraz. Kliknite na obrázok vyššie a pozrite si video o tejto prijemnej akcii.