Tematické akcie

Je veľa špecifických akcií, ktoré nerobíme často, ale máme ich veľmi radi. A je mnoho akcií, ktoré by sme radi robili. Pozrite si malý prehľad tematických akcií, ktoré sme zorganizovali, alebo sme boli ich súčasťou. Možno si vyberiete. Možno vás inšpirujú. V oboch prípadoch sme tu s celým tímom pre vás.

Máte záujem o naše služby? Ozvite sa nám kliknutím na tlačidlo nižšie.

 
DSC_2842.jpg

Ten najlepší deň detí

Robili sme ich veľa. Hrali sme sa na rytierov aj princezné. Dobýjali sme obrovský slamenný hrad. Bili sme sa s ohnivým drakom. Súťažili sme tiež s Rimanmi, Grékmi a Galmi na antických hrách. Veľa sme sa hrali, skúšali, vyrábali, naháňali, súťažili. Sedieť len na zadku s nami deti rozhodne nebudú.

 
Matus Koprda_431.jpg

Strašidlá

Tak túto tému máme naozaj veľmi radi. Konečne sa môžeme vyblbnúť a popustiť uzdu fantázie. Z našich skladov kostýmov a kulís vyberáme to najdesivejšie a najzábavnejšie. Kreativita nemá hranice a tém je veľa. Upíri, zombíci, alchymisti, čarodejnice, duchovia. Naše strašidelné prehliadky môžu byť len pre deti, ale radi aj pritvrdíme. S našimi hercami, šermiarmi a za pomoci audiovizuálnych efektov vyvoláme strach, nech máte rokov koľkokoľvek. Nebojte sa s nami báť!

N85_4229.jpg

Cesta rozprávkovým lesom

Tieto milé udalosti si možno pamätáte zo starých čias. Každopádne v súčasnosti prežívajú renesanciu. História predsa nemá ďaleko od rozprávok a fantázie. Preto kľudne využite našich drakov, princezné, rytierov, šašov pre váš príbeh. Ak bude treba naši bieli koníci pôjdu aj za jednorožcov.

 
DSC_9571-Edit.jpg

Remeselná dedina a trhy

V našom tíme nájdete viacero šikovných ľudí, ktorí zasvätili svoj voľný čas skúmaniu a rekonštrukcii historických remesiel. Zistite spolu s nimi, aký bol postup pri výrobe stredovekej topánky. Aké nástroje potreboval výrobca šípov. Koľko mincí vyrazil minciarsky učeň za deň. Nechajte nás doplniť šikovnosť našich remeselníkov, veľkým množstvom kulís a zažite atmosféru remeselného podhradia. Stredoveké remeslá u nás naozaj nie sú zabudnuté.

 
DSC_3444.jpg

Tematické prehliadky hradov, zámkov a miest

Nehovorte, že ste nikdy nezažili odrapotaný výklad znudeného sprievodcu v hoci aj krásnych priestoroch stredovekého hradu. Netreba zabudnúť na obraz, ktorý vás sleduje v každom rohu miestnosti. Stoličku na ktorej si hradná pani česala vlasy a podobne. S tým je koniec.

Naša skúsenosť ukazuje, že prehliadky nemusia byť nudné a história môže baviť.

Vymyslíme a pripravíme atraktívnu prezentáciu vášho priestoru, či už s historickým alebo vymysleným obsahom. Pozrite si aspoň pár príkladov podobných akcií, ktoré sme už zrealizovali.

 
prehliadka-radnice.jpg

Radniční páni

Interaktívna prehliadka stredovekej radnice v Trnave s dobovými reáliami o magistráte

DSC_3039.jpg

Mestské opevnenie

Interaktívna prehliadka mestského opevnenia v Trnave s historickými faktami, šermom, streľbou a interakciou

da-vinciho-kod-prehliadka.jpg

Da Vinciho kód

Pútavá prehliadka pivníc Červeného Kameňa na motívy knihy Dana Browna

meno-ruze.prehliadka.jpg

Meno ruže

Dobrodružná prehliadka hradu Červený kameň na motívy knihy Umberta Eca.

 

Veľtrhy cestovného ruchu

Má váš región alebo mesto zaujímavú históriu a vy neviete ako ju moderne a pútavo odprezentovať na veľtrhu cestovného ruchu? Oslovte nás. Na tomto poli máme za sebou viacej úspešných spoluprác s OOCR Trnava Tourism, Senica, Bratislava, alebo VÚC Trnava.

 

Niečo iné

Nenašli ste niečo čo by ste potrebovali a súvisí to s históriou, rozprávkami alebo fantasy? Určite to máme alebo to vieme vytvoriť. Kliknite na tlačidlo nižšie a napíšte nám vašu predstavu. Spolu určite vytvoríme skvelé veci.