Cart 0
 
 

Mythos

Prichádza Mythos a sním Achilles, Hektor, Perseus, Théseus a krásna Pallas Aténa. Grécki hrdinovia, potomkovia bohov a ich pochmúrne príbehy. Pripravte sa na riadnu dávku odvahy, svalov a hrdinských osudov. V našom najnovšom projekte sa stretáva klasický a divadelný šerm s akrobaciou, ohňom, svetelnými efektami. Nočná projekcia s dokonalou atmosférou bájnych gréckych hrdinov je unikát, aký by ste široko ďaleko ťažko hľadali.

cover-mythos.jpg

O šermiarskej show Mythos

Toto vystúpenie ťažko zachytia akékoľvek fotografie. Šerm s horiacimi mečmi, elegantná akrobacia Palas Atény či tajomná atmosféra mihotajúcich sa sviečok v hustej hmle labyrintu sú veľkými výzvami pre oko fotoaparátu. Preto berte našu galériu iba ako nedokonalú ukážku toho, čo môžete vidieť v našom Mythose.

Chceli by ste ukázať Mythos na vašej akcii? Kontaktujte nás kliknutím na tlačidlo nižšie.

 
 

 Očistec.

Temné miesto, kde do konca vekov súperia tí najhorší z najhorších. Predstavujeme vám ostrú a drsnú šermiarsku šou, z ktorej vás zamrazí v zátylku.

 
IMG_8512.jpg

O šermiarskej show Očistec

Očistec je ďalšia z mnohých našich šermiarskych show. Rovnako ako Mythos, aj Očistec patrí medzi to najnáročnejšie, čo sme kedy vymysleli. Ak hľadáte zábavné šermiarske vystúpenie, ste na zlej adrese. Množstvo vtipných šermiarskych show nájdete v našom šermiarskom repertoári.

Očistec je iný.

Temné šermiarske vystúpenie, v ktorom by sa atmosféra dala krájať. Šesť zlých mužov, šesť bojovníkov musí až do konca vekov bojovať na život a na smrť. Z ich nekonečného utrpenia, strachu aj hnevu v očiach a výborného šermiarskeho umenia vás zamrazí v zátylku. Súčasťou tejto show je boj rôznymi stredovekými chladnými zbraňami a pyrotechnické efekty. Očistec so zatajeným dychom vždy sledujú malí aj veľkí diváci.

Chceli by ste ukázať šermiarsku show OČISTEC na vašej akcii? Kontaktujte nás kliknutím na tlačidlo nižšie.