Cart 0

Akrobacia a kaukliari

Každý kráľ mal svojho šaša. Žiadny jarmok sa neobišiel bez bláznivých kaukliarov a akrobatov. Pivnice taviern ožarovali ohne fakírov a hltačov ohňa. Tak ako kedysi, aj dnes sú umelci a blázni, ktorých odvahu ticho obdivujeme, dôležitou súčasťou našich vystúpení.

Máte záujem o vystúpenie našich kaukliarov a akrobatov? Ozvite sa nám kliknutím na tlačidlo nižšie.

DSC_9976.jpg

Stredovekí kaukliari a akrobati


Náš interný tím ponúka viacero performerov, ktorých výkony vám akiste učarujú. Pozrite si ich vystúpenia. Prípadne ich nechajte vytvoriť čaro momentu ako doplnenie atmosféry.

 
noun_circus_2094685.png

Spájame tých najlepších

Je samozrejmé, že nemôžeme robiť všetko. Preto už roky vyhľadávame a nadväzujeme kontakty a spoluprácu so šikovnými umelcami doma aj v zahraničí. Kľúčovým je pre nás nielen špičkový výkon, ale aj seriózne a spoľahlivé jednanie.

noun_juggler_1321855.png

posúvame hranice možného

Našou snahou je vytvárať a produkčne zastrešiť nové multižánrové programy, na ktorých sa podieľajú viaceré umelecké zoskupenia. Práve takto sa totiž vyrábajú tie najpútavejšie show. Akcie plné ohňa, akrobacie, UV efektov a boja. Fantázia tu naozaj nemá hranice. A my si trúfame naozaj na všetko.

 

Zaujali vás naši kaukliari a akrobati? Radi by ste videli ohňovú Show, šikovných žonglérov alebo akrobatov na svojej akcii?

Ozvite sa nám kliknutím na tlačidlo nižšie a spolu určite niečo vymyslíme.