Firemné akcie

Naša agentúra má za sebou veľké množstvo firemných akcií. Ako veľkých, pre nadnárodné korporácie, kam sme doviezli desiatky dodávok materiálu. Tak aj komorné akcie pre malé firmy, kde sú tímy skôr kamarátmi alebo rodinou a pustili nás chvíľku medzi seba. Vystupovali sme pre doktorov, šalených ITčkárov, či pre silových trojbojárov (tam sme boli určite najmenší). Naše výkony sme predviedli aj na privátnych podujatiach a oslavách narodenín.

Sme profesionáli. Akcie zvládame nie len v slovenčine, ale aj v angličtine a nemčine. Naši šermiari a akrobati majú dlhoročné skúsenosti a viacerí sú aj inštruktori vo svojich odboroch. Pracujeme so zvieratami a pravidelne sa zúčastňujeme kurzov s najlepšími odborníkmi v obore. Osoby, pracujúce so strelnými zbraňami majú zbrojné preukazy a absolvujú pravidelné školenia.

Máte záujem o naše služby? Ozvite sa nám kliknutím na tlačidlo nižšie.

DSC_1020.jpg

Nie je firemka ako firemka

Dobre vieme že firemná akcia môže vyzerať všelijako. Raz to musí byť veľkolepý a veľkoplošný stredoveký deň pre vašich klientov s rodinami plný vizuálnych dojmov, atrakcií a interaktivity. Inokedy je to drsný teambuilding v ruinách hradu, ktorý preverí úzku spoluprácu malých tímov vašich zamestnancov na dobrodružných úlohách. A niekedy stačí len do detailu vymyslená pocitovka pre top 20 manažérov.

Ale chápeme, že treba aj vypnúť, piť a žúrovať v obrovskej historickej krčme, strhnúť sa vírom zábavy a nesústrediť sa na žiadne aktivity.

DSC_1047.jpg

Nechajte kreatívu na nás

Náš bohatý inventár kulís a našlapané portfólio performerov, šermiarov, kaukliarov a umelcov nám umožňuje tematicky vystavať firemnú akciu podľa vašej fantázie. Alebo to nechajte na nás.

Kreatívny program vymyslíme podľa miesta a zloženia ľudí. Môžme spolu hľadať poklad starých Grékov, zahrať sa na Indiana Jonesa, spĺňať úlohy krvilačných Vikingov, zaslúžiť si rytierske ostrohy alebo byť pasovaní za rytierov.

História je tak rozmanitá, tak sa ňou nechajte uniesť a poďte do toho s nami.

 
DSC_3045.jpg

Postaráme sa o všetko

Vzhľadom na náš veľký tím nám nerobí problém zorganizovať firemné akcie či dokonca teambuilding pre stovky účastníkov. Celé akcie vieme zabezpečiť vlastnou zvukovou, svetelnou a atmosférickou technikou na vysokej úrovni. Naši technici a DJ sa okrem klasickej produkcii intenzívne venujú aj tej historickej. Tak vám vedia dokonale nastaviť historickú akciu, ako aj prípadný prechod do modernej diskotéky v tematickom prostredí.

Pri atrakciách vieme zabezpečiť tie bežné (lukostreľba, razenie mincí, hod sekerami) ale aj úplne špeciality. Oblečieme vás do kompletnej zbroje a posadíme vás na rytierskeho koňa. Zasekáte si ostrými zbraňami, zastrieľate si z historických zbraní. Nechajte sa inšpirovať a pozrite si našu ponuku atrakcií tu.

Pre vaše akcie vieme zabezpečiť aj utilitárne vybavenie ako sú záchody, sprchy, oplotenie, požiarny dozor, záchrannú službu, bezpečnostnú službu či kamerový systém.